'Sepette İndirim' Kampanyası İçin Alışverişe Hemen Başla!
300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Rivayet Tefsiri Geleneğinin Dönüşümü

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Tefsir faaliyetinde, tefsirin kaynağına ilişkin ve yöntemsel temelde ortaya çıkan farklı akımlarda tarihî süreç içerisinde birtakım değişimler söz konusudur. Tefsir hareketinde re’y tefsiri ile beraber en baştan beri mevcut, hatta re’y tefsirine göre daha kadîm olan, daha doğru bir ifadeyle başlangıçta ‘tefsir’in bizzat kendisini oluşturan rivayet tefsiri (naklî tefsir), günümüze kadar varlığını korumuştur.

Kuşkusuz her edebî faaliyette gözlenebileceği gibi rivayet tefsiri faaliyetinde de bir dönüşüm gerçekleştiği müşahede olunmaktadır. Çalışmamızda rivayet tefsiri geleneğinde ortaya çıkan dönüşümü ve bu dönüşümün boyutlarını göstermek amaçlanmıştır.

Ürün Adı: Rivayet Tefsiri Geleneğinin Dönüşümü
Ürün Kodu: 9786257205931
Yazar: Saliha Türcan
Basım Yılı: 2021
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 343
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 09.00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve kargo firmasına bağlı olarak ortalama 1-3 iş günü teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 09.00`dan sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...