'Sepette İndirim' Kampanyası İçin Alışverişe Hemen Başla!
300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Kuramdan Pratiğe Duygu Düzenleme

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Duygu du¨zenleme sıradan bir gu¨nde bile neredeyse her bireyin yaşamakta olduğu duyguların farklı boyutlarını değiştirmek için kullandığı bilişsel ya da davranışsal stratejilerin geneline verilen isimdir.

Duygu du¨zenleme, bireylerin gu¨ndelik hayatlarında oldukça bu¨yu¨k yer tutan bir beceriler topluluğu olarak göru¨lse de bu alanda yaygın olarak kabul gören kuramsal yaklaşımların ortaya çıkışı 2000’li yılların başına denk gelmektedir.

Yaşamın erken dönemlerinde kişilerarası bir su¨reç olarak başlayan duygu du¨zenleme, bireyin olgunlaşmasıyla birlikte sosyal, bilişsel ve davranışsal boyutlarıyla bireylerin gu¨ndelik hayatını etkilemeye devam eder. Bu beceriler hem sıradan stres kaynaklarıyla başa çıkmada hem de yakın geçmişte yaşadığımız COVID-19 salgını gibi beklenmedik bu¨yu¨k stres kaynaklarıyla baş etmeye çalışırken el altında bulundurduğumuz ve sıklıkla kullandığımız
stratejilerdir. Bu nedenle duygu du¨zenleme bu kitapta kuramsal, sosyal, bilişsel, gelişimsel ve klinik alan olmak u¨zere beş farklı kısımda ele alınmıştır.

Bu kitabın hazırlanmasındaki ana amaç duygu du¨zenlemeye dair gu¨ncel kuramsal yaklaşımları ve görgu¨l araştırmaları içeren Tu¨rkçe bir kaynağın okuyucuya ulaştırılmasıdır.Ürün Adı: Kuramdan Pratiğe Duygu Düzenleme
Ürün Kodu: 9786258022513
Yazar: Ayşe Altan Atalay, Burcu Kaya Kızılöz , Dilek Sarıtaş Atalay
Basım Yılı: 2023
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 408
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 09.00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve kargo firmasına bağlı olarak ortalama 1-3 iş günü teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 09.00`dan sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...