'Sepette İndirim' Kampanyası İçin Alışverişe Hemen Başla!
300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Kod Adı : Aşk ve Aldatmak

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kadın ile erkeğin aşkı yaşama şekilleri, aşktan anladıkları ve algıladıkları şeyler çok farklıdır. Bir kadın aşk konusunda erkeğin duygularından ne kadar emin olsa da bazı şeyleri duymak ister. Örneğin, erkeğinin ona “Seni seviyorum” demesini ister... Ona çok büyük bir güven bile verse, “aldatmayacağını” kelimelere dökmesini ister... Bu şekilde belki de kendine olan özgüveni tazeler.
Weodrow Wyatt’ın sözü de erkek ile kadının aşkı algılayışındaki farkı oldukça keskin bir şekilde özetliyor: “Erkek, gözleri ile âşık olur, kadın ise kulakları ile...”

ÖZGEÇMİŞ

Orta ve lise öğrenimini Türkiye’de, yükseköğrenimini ise İngiltere’de tamamlayan Çağatay Öztürk, ön lisansını psikoloji ve sosyoloji ağırlıklı bir alan üzerine Middlesex Üniversitesi’nde Sosyal Bilimler Fakültesi’nden mezun olarak tamamlamış olup yan dal olarak Film ve Dünya Sineması üzerine eğitim almıştır. Yüksek lisansını yine Middlesex Üniversitesi’nde Psikanaliz alanında tamamlayan Öztürk, yüksek lisans araştırmasını Oxford Üniversitesi’nde yapmıştır. Bitirme tezi olarak “Kadın-Erkek Cinselliği”ni ele almıştır. Uzmanlık alanı kişilik bozuklukları, kadın-erkek cinselliği, kadın-erkek ilişkileri, depresyon ve panik bozukluktur.
Gerek Londra’da bulunan Ulusal Sağlık Servisi gerekse özel olarak kendi kliniğinde psikoterapist olarak çalışan Öztürk, Kasım 2006 yılında Türkiye’ye kesin dönüş yapmıştır. Halen İngiltere’deki Complimentary Medical Association (Tamamlayıcı Tıp Derneği) üyesi olmakla birlikte, Middlesex Üniversitesi’nde PhD (doktora) araştırmasını sürdürmektedir. Çağatay Öztürk bireysel ve kurumsal anlamdaki çalışmalarından edindiği tecrübeleri kitaplarına taşımaktadır. Yazarın bugüne kadar; Kod Adı Para, Kod Adı Aşk ve Aldatmak, Önce Sen ve Sen Bilirsin olmak üzere, dört kitabı yayımlanmıştır.

Ürün Adı: Kod Adı : Aşk ve Aldatmak
Ürün Kodu: 9789751040695
Yazar: Çağatay Öztürk
Basım Yılı: 2020
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 184
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 09.00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve kargo firmasına bağlı olarak ortalama 1-3 iş günü teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 09.00`dan sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...