'Sepette İndirim' Kampanyası İçin Alışverişe Hemen Başla!
300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

İslam Hukukuna Göre Hukuki İşlemler ve Hükümleri Eşya Ve Borçlar Hukuku

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Mısırlı Ali El-Hafîf (1890-1978), son devirde yetişen, özellikle fıkıh alanında değerli eserleri bulunan önemli bir akademisyen ve ilim adamıdır. Elinizdeki kitap onun Ahkâmü’l muâmelâti’ş-şer’ıyye adlı eserinin tercümesidir. Yazar bu eserinde, İslam Hukukunun özgünlüğünü muhafaza ederek çağın insanının daha rahat anlayacağı bir üslupla anlatmayı tercih etmiştir. Eserin ilk bölümünde Eşya Hukukuna dair konular anlatılırken, ikinci bölümde akit konusuna ve Borçlar Hukukunun genel hükümlerine değinilmiştir. Akitlerin tek tek anlatıldığı bölümse üçüncü bölümdür.
Kitap, bu özellikleri ile İslâm Hukukunu yakından tanımak, onun terminolojisine vâkıf olmak isteyenler için bir el kitabı niteliğindedir


Ürün Adı: İslam Hukukuna Göre Hukuki İşlemler ve Hükümleri Eşya Ve Borçlar Hukuku
Ürün Kodu: 9786257205887
Yazar: Ali El-Hafif
Basım Yılı: 2021
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 628
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen: Rahmi Yaran
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 09.00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve kargo firmasına bağlı olarak ortalama 1-3 iş günü teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 09.00`dan sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...