'Sepette İndirim' Kampanyası İçin Alışverişe Hemen Başla!
300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

İmam Maturidi ve Maturidiyye Mezhebi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
İslâm’ın inanç esaslarıyla ilişkili hüküm ve nasların, akıl-nakil dengesiyle ve Kur’an-sünnet bütünlüğünde doğru bir şekilde anlaşılması, sistemli ve temelleri sağlam olan bir yorumlama metodunu gerektirir. İşte Ehl-i sünnet, dini anlama ve yorumlama çabaları arasında itidali ve orta yolu temsil etmesi yönüyle, geçmişte ve günümüzde Müslümanların hatırı sayılır kısmını çerçevesine alan ana akımdır. Ehl-i sünnetin kimi nüanslarla birbirinden ayrılan iki esas damarından biri olan Maturîdîliği, kendisine nispet edilen İmam Mâturîdî’nin hayatı ve görüşleri ile birlikte bu eserde bulacaksınız. Eserin okura bakan en özgün yönü, tarihî ve kelâmî bilgilerin yanında, Allah’ın sıfatları, nübüvvet, iman-küfür ayrımı gibi akaid meselelerinde bir Mâturîdî’nin özümsemesi gereken temel noktaları özet bir şekilde sunmuş olmasıdır.

Ürün Adı: İmam Maturidi ve Maturidiyye Mezhebi
Ürün Kodu: 9786057580177
Yazar: Orhan Şener Koloğlu
Basım Yılı: 2018
Kapak Türü: Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı: 100
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 09.00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve kargo firmasına bağlı olarak ortalama 1-3 iş günü teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 09.00`dan sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...