'Sepette İndirim' Kampanyası İçin Alışverişe Hemen Başla!
300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Batı Aldatmacılığı ve Putlara Karşı Kemal Tahir

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Büyük romancı ve düşünce adamı Kemal Tahir’in kişiliği ve düşüncesi incelenmek/anlaşılmak istendiğinde, yazarın uzun hazırlıklar ve araştırmalar sonucunda yazdığı romanlarıyla ilk gençlik yıllarından itibaren tuttuğu sistemli notları, şüphesiz, ilk başvurulan kaynaklar olacaktır. Zira Kemal Tahir’in eserleri ve tuttuğu notlar, hem yazarın Türk toplumu ve Türkiye üzerine düşüncelerine dair önemli veriler sunacak, hem de yazarın düşünce dünyasının ve kişiliğinin en iyi şekilde anlaşılmasını sağlayacaktır. Ancak bunların yanında incelenmesi gereken başka bir kaynak da, Kemal Tahir’e dair tanıklıklardır.
Bu tanıklıkların belki de en önemlisi, uzun yıllar Kemal Tahir’in yakın çevresinde bulunmuş Dr. Hulusi Dosdoğru’nun, bu kitabı oluşturan kayıtlarıdır. Dr. Hulusi Dosdoğru’nun, tanıklıklarına yer verdiği Batı Aldatmacılığı ve Putlara Karşı Kemal Tahir adlı bu çalışması, Kemal Tahir biyografisine önemli bir katkı yapmanın yanında, Kemal Tahir’e ve eserlerine dair eşsiz ve yerinde değerlendirmeler de içeriyor.
Düşünür, araştırmacı, toplum savaşçısı... Kemal Tahir’in daha önce dikkat çekilmeyen birçok özelliğine şahit olduğumuz bu çalışma, yazarın eserlerine dair de daha önce görülmemiş ciddi bir sınıflandırma ile değerlendirmeler sunuyor.
Mehmet Güven Avcı’nın gözden geçirerek ve çeşitli eklemeler yaparak yeniden yayıma hazırladığı Batı Aldatmacılığı ve Putlara Karşı Kemal Tahir, Kemal Tahir kitaplığına katkı sağlayacak ve Kemal Tahir çalışmaları için önemli bir başvuru kaynağı olacaktır. Mehmet Güven Avcı’nın gözden geçirerek ve çeşitli eklemeler yaparak yeniden yayıma hazırladığı Batı Aldatmacılığı ve Putlara Karşı Kemal Tahir, Kemal Tahir kitaplığına katkı sağlayacak ve Kemal Tahir çalışmaları için önemli bir başvuru kaynağı olacaktır.


Ürün Adı: Batı Aldatmacılığı ve Putlara Karşı Kemal Tahir
Ürün Kodu: 9786256495814
Yazar: Dr. Hulusi Dosdoğru
Basım Yılı: 2023
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 304
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 09.00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve kargo firmasına bağlı olarak ortalama 1-3 iş günü teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 09.00`dan sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...